Aktiviteter

desember 2017
ma ti on to fr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Flere aktiviteter

Prøveresultater 2017

Skrevet av Bernt Hinna den 08.07.2017

25.03.17 - Rundering

Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Tom Larsen m/Ryssberget R-Jerry
Gro Gitlesen m/Bocopie´s Believe
Helge Omnes m/Sea-Croft Kay´s Icon
Mette Madsen Falck m/BH Hottowi A´s C´Ztil

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 290 100 260 650  
1 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 261 85 236,5 582,5 CERT
2 Tom Larsen m/Ryssberget R-Jerry 290 85 205 580 Godkjent
3 Helge Omnes m/Sea-Croft Kay´s Icon 188,5 95 220,5 504 Godkjent
4 Mette Madsen Falck m/BH Hottowi A´s C´Ztil 174 I.G I.G 174 I.G
5 Gro Gitlesen m/Bocopie´s Believe I.G I.G I.G I.G I.G

 

Klasse B

Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift
Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky
Per Arne Bakke m/Krankesjøens Green Pearl Kjapp

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 100 260 620  
1 Per Arne Bakke m/Krankesjøens Green Pearl Kjappl 261 100 228,5 589,5 Opprykk
2 Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift 174 90 198,5 462,5 Opprykk
3 Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky 159,5 50 I.G 209,5 I.G

 

Klasse C

Jorunn Selland m/Rexob Honey Queen
Marit Malmin m/Vicki

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 300 90 260 650  
1 Marit Malmin m/Vicki 240 76,5 200,5 517 Godkjent
2 Jorunn Selland m/Rexob Honey Queen 210 63 47 320 I.G

 

Klasse D

Kari Strædet m/Kveåhagens Draco Gråmann

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 310 80 260 650  
1 Kari Strædet m/Kveåhagens Draco Gråmann 248 72 238 558 Opprykk

 

 

26.03.17 - Rundering

Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Gro Gitlesen m/Bocopie´s Believe
Per Arne Bakke  m/Krankesjøens Green Pearl Kjapp
Helge Omnes m/Sea-Croft Kay´s Icon
Mette Madsen Falck m/BH Hottowi A´s C´Ztil
Ellen J Felker m/Bocopie´s Abby

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 290 100 260 650  
1 Helge Omnes m/Sea-Croft Kay´s Icon 275,5 100 225 600,5 CERT
2 Per Arne Bakke m/Krankesjøens Green Pearl Kjapp 261 80 207,5 548,5 Godkjent
3 Mette Madsen Falck m/BH Hottowi A´s C´Ztil 217,5 90 206,5 514 Godkjent
4 Gro Gitlesen m/Bocopie´s Believe 232 60 176,5 468,5 Godkjent
5 Ellen J Felker m/Bocopie´s Abby 188,5 85 189 462,5 Godkjent
6 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 203 I.G I.G 203 I.G

 

Klasse B

Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 100 260 620  
1 Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift I.G I.G I.G I.G I.G

 

Klasse C

Kari Strædet m/Kveåhagens Draco Gråmann
Marit Malmin m/Vicki

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 300 90 260 650  
1 Marit Malmin m/Vicki 255 76,5 212,5 544 Opprykk
2 Kari Strædet m/Kveåhagens Draco Gråmann 270 76,5 170,5 517 Godkjent

 

 

22.04.17 - Spor

 Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Tore Hinna m/Brandfjellets Mizzie
Annika Berglund m/Miss Magoo´s Biggan
Anita Helgesen m/NBCH Kiæråsens Zeppo

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 216 45 90 227 578 CERT
2 Anita Helgesen m/NBCH Kiæråsens Zeppo 240 35 90 211,5 576,5 CERT
3 Annika Berglund m/Miss Magoo´s Biggan 192 32,5 95 197,5 517 Godkjent
4 Tore Hinna m/Brandfjellets Mizzie 168 35 90 125 418 I.G

 

Klasse B

Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky 240 40 70 106 456 I.G

  

Klasse D

Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer
Janne Håkull m/Miss Mallory´s True Love
Odd Arvid Watne m/Belgerulvens Be Sherka
Gunn Høyland  m/Dunderklumpen av Nybakken
Kari Kjetså m/Red Ludens OnStage Mark Tresski
Cecilie Viken m/NUCH Swe Drent´s Anando

 

  Poengfordeling Spor: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 310 80 260 650  
1 Odd Arvid Watne m/Belgerulvens Be Sherka 310 56 236,5 602,5 Opprykk
2 Janne Håkull m/Miss Mallory´s True Love 310 80 171,5 561,5 Godkjent
3 Gunn Høyland m/Dunderklumpen av Nybakken 310 72 176,5 558,5 Godkjent
4 Kari Kjetså m/Red Ludens OnStage Mark Tresski 279 64 129 472 I.G
5 Cecilie Viken m/NUCH Swe Drent´s Anando 279 56 97 432 I.G
6 Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer I.G 56 244,5 300,5 I.G

 

 

23.04.17 - Spor

 Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Annika Berglund m/Miss Magoo´s Biggan
Ellen J Felker m/Bocopie´s Abby

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 240 50 80 221 591 CERT
2 Annika Berglund m/Miss Magoo´s Biggan 240 35 100 201 576 Godkjent
3 Ellen J Felker m/Bocopie´s Abby 216 50 90 181 537 Godkjent

 

Klasse C

Èloïse Willems m/Get Weiler´s Ivrig
Odd Arvid Watne m/Belgerulvens Be Sherka

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 40 90 260 650  
1 Èloïse Willems M/Get Weiler´s Ivrig 260 36 81 232 609 Opprykk
2 Odd Arvid Watne m/Belgerulvens Be Sherka 208 40 81 202 531 Opprykk

  

Klasse D

Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer
Janne Håkull m/Miss Mallory´s True Love
Èloïse Willems m/Belgerulvens Burning Phoenix
Gunn Høyland  m/Dunderklumpen av Nybakken
Kari Kjetså m/Red Ludens OnStage Mark Tresski
Cecilie Viken m/NUCH Swe Drent´s Anando

 

  Poengfordeling Spor: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 310 80 260 650  
1 Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer 310 80 245 635 Opprykk
2 Èloïse Willems m/Belgerulvens Burning Phoenix 310 72 244,5 626,5 Opprykk
3 Janne Håkull m/Miss Mallory´s True Love 279 72 207 558 Opprykk
4 Gunn Høyland m/Dunderklumpen av Nybakken 310 72 159 541 Godkjent
5 Kari Kjetså m/Red Ludens OnStage Mark Tresski 279 60 154 493 Godkjent
6 Cecilie Viken m/NUCH Swe Drent´s Anando 279 56 67 402 I.G

 

 

27.05.17 - Spor

Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Tore Hinna m/Brandfjellets Mizzie
Ellen J Felker m/Bocopie´s Abby

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 216 50 100 233 599 CERT
2 Ellen J Felker m/Bocopie´s Abby 216 50 80 185 531 Godkjent
3 Tore Hinna m/Brandfjellets Mizzie 120 50 100 166,5 436,5 Godkjent

 

Klasse C

Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer
Janne Håkull m/Miss Mallory´s True Love
Arnold Flønes m/Rallarbo´s X-Leo
Marit Malmin Bocopie´s Be Touch
Jan Inge Malmin Vicky

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 40 90 260 650  
1 Jan Inge Malmin m/Vicky 260 28 85,5 235,5 609 Opprykk
2 Janne Håkull m/Miss Mallory´s True Love 208 28 90 99 425 I.G
3 Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer I.G 28 67,5 I.G 95,5 I.G
4 Arnold Flønes m/Rallarbo´s X-Leo I.G 34 I.G I.G 34 I.G
5 Marit Malmin m/Bocopie´s Be Touch I.G 28 I.G I.G 28 I.G

 

Klasse D

Marit Brevikl m/Dwylch Tigris Virgata for No
Lasse Åsland m/Rallarbo´s Goshia
Nina Therese Bratheland m/Rallarbo´s Hera
Aina Øverland m/Ulvehiets Capri
Benita Schjelderup m/Triodames Highwayman

 

  Poengfordeling Spor: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 310 80 260 650  
1 Lasse Åsland m/Rallarbo´s Goshia 310 76 239 625 Opprykk
2 Marit Brevik m/Dwylch Tigirs Virgata for No 279 76 246,5 601,5 Opprykk
3 Aina Øverland m/Ulvehiets Capri 310 76 190 576 Opprykk
4 Nina Therese Bratheland m/Rallarbo´s Hera 279 72 190 541 Opprykk
5 Benita Schjelderup m/Triodames Highwayman 279 76 168,5 523,5 Godkjent

 

 

28.05.17 - Spor

Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 240 50 100 221 611 CERT

 

Klasse B

Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky
Bettina Bruvik m/Vargfjells Paya
Mette Madsen Falck m/ Hottonia´s C`Ztil

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Bettina Bruvik m/Vargfjells Paya 192 47,5 100 200,5 540 Opprykk
2 Mette Madsen Falck m/Hottonia´s C´Ztil I.G 40 100 213,5 353,5 I.G
3 Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky I.G 50 I.G I.G 50 I.G

 

Klasse C

Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer
Marit Malmin Bocopie´s Be Touch

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 40 90 260 650  
3 Marit Malmin m/Bocopie´s Be Touch 260 40 90 224,5 614,5 Opprykk
5 Geir Ove Håkull m/One Shinning Space Dreamer I.G 28 I.G I.G 28 I.G

 

Klasse D

Hilde L Leknes m/Ulvehiets Cali
Aina Øverland m/Ulvehiets Capri
Benita Schjelderup m/Triodames Highwayman

 

  Poengfordeling Spor: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 310 80 260 650  
3 Hilde L Leknes m/Ulvehiets Cali 310 76 172,5 558,5 Godkjent
4 Benita Schjelderup m/Triodames Highwayman 279 76 159 514 Godkjent
5 Aina Øverland m/Ulvehiets Capri 279 I.G I.G 279 I.G

 

 

14.10.17 - Rundering

Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Marit Brevik m/Modesty Blaise
Gro Gitlesen m/Bocopie´s Believe
Liv Lund m/Tunevannets Mai
Gerd Hallingby mHuntingfudges Choice of Jol

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 290 100 260 650  
1 Liv Lund m/Tunevannets Mai 290 100 214 604 CERT
2 Marit Brevik m/Modesty Blaise 290 100 202 592 Godkjent
3 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 275,5 90 214 579,5 CERT
4 Gro Gitlesen m/Bocopie´s Believe 290 80 140,5 510,5 Godkjent
5 Gerd Hallingby m/Huntingfudges Choice of Jo 203 100 162 465 Godkjent

 

Klasse B

Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift
Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 100 260 620  
1 Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift 217,5 90 196 503,5 Godkjent
2 Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky 261 90 52 403 I.G

 

Klasse C

Kari Strædet m/Kveåhagen´s Draco Gråmann
Kristin Rive m/Lexa av Oddvarg

 

  Poengfordeling Rundering: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 300 90 260 650  
1 Kari Strædet m/Kveåhagen´s Draco Gråmann 240 63 192 495 Godkjent
2 Krisitn Rive m/Lexa av Oddvarg 255 90 122 467 I.G

 

15.10.17 - Spor

Klasse A

Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly
Liv Lund m/Tunevannets Mai
Mette Madsen Falck m/BH Hottonia´s C´Ztil
Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Bernt Hinna m/Brandfjellets Molly 240 50 80 231 601 CERT
2 Liv Lund m/Tunevannets Mai 216 50 100 210 576 CERT
3 Mette Madsen Falck m/BH Hottonia´s C´Ztil 216 50 90 179 535 Godkjent
4 Sissel Mestad m/Frieda Von De Drift 19 2 35 60 139 426 Godkjent

 

Klasse B

Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky
Gro Gitlesen m/Bocopie´s Belive

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 240 50 100 260 650  
1 Gro Gitlesen m/Bocopie´s Belive 216 35 95 191 537 Godkjent
2 Ellen J Felker m/Bocopie´s Becky I.G 42,5 50 I.G 92,5 I.G

 

Klasse C

 Marit Brevik m/Dwylch Tigris Virgata for No
Kristin Rive m/Lexa av Oddvarg

 

  Poengfordeling Spor: Sporoppsøk: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 260 40 90 260 650  
1 Marit Brevik m/Dwylch Tigirs Virgata for No 260 40 72 179 551 Godkjent
2 Kristin Rive m/Lexa av Oddvarg 234 40 72 129,5 475.5 I.G

 

Klasse D

Hilde L Leknes m/Ulvehiets Cali
Hanne Lotte Kalnæs m/Ulvgaist Eddi
Mari Sjøwall m/Alma
Liv Annette Tingvik m/Cape Secure De Luxe

 

  Poengfordeling Spor: Feltsøk: Lydighet: Totalt:  
  Max Poeng 310 80 260 650  
1 Hanne Lotte Kalnæs m/Ulvgais Eddi 310 80 239,5 629,5 Opprykk
2 Hilde L Leknes m/Ulvehiets Cali 310 80 232,5 622,5 Opprykk
3 Mari Sjøwall m/Alma 310 64 236 610 Opprykk
4 Liv Annette Tingvik m/Cape Secure De Luxe 279 68 135,5 482,5 Godkjent

 

Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abonner på nyheter