Aktiviteter

desember 2017
ma ti on to fr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Flere aktiviteter

Prøveresultater 2010

Skrevet av Bernt Hinna den 06.10.2010

Resultater fra LP stevne alle klasser 21.08.2010

Dommer var: Terje Haugen

Klasse 1:

I klasse 1 var det 3 påmeldte ekvipasjer. Samtlige møtte til start. Av de fremmøtte var det 2 stk som fikk førstepremie: 

  Poengoversikt:
     Rase:  Totalt:
   Max poeng: 200
1. Gjersdal, Eline m/Cindy  Border Collie  189,5
2. Tønnessen, Hilde m/Chevy’s Nihnja   Tervueren 164

 

Klasse 2:

I klasse 2 var det 2 påmeldte ekvipasjer. Begge møtte til start. Av de fremmøtte var det en som fikk førstepremie:  

  Poengoversikt:
     Rase:  Totalt:
   Max poeng: 200
1. Kristin Berg m/Nellie       Border Collie 167,5

 

Klasse 3:

I klasse 3 var det 1 påmeldt ekvipasje som også møtte til start. Dessverre fikk ikke denne ekvipasjen førstepremie denne gangen. 

 

Klasse Elite:

I klasse Elite var det 4 påmeldte ekvipasjer,- samtlige møtte til start og fikk førstepremie: 

  Poengoversikt:
     Rase:  Totalt:
   Max poeng: 320
1. Line Budsberg m/Yra   Border Collie 288
2. Line Fatland Frøystad m/Harry Pepper Border Collie 285,5
3. Aina Fatland Røine m/Somollis Re-Krutt Border Collie 277,5
4. Natasja Askelund m/Be Happy Border Collie 266,5

 

Resultater fra LP stevne alle klasser 12.06.2010

Dommer var: Bjørn Ivar Svendsen 

Klasse 1:

I klasse 1 var det 8 påmeldte ekvipasjer. 6- møtte til start. Av de fremmøtte var det 4 stk som fikk førstepremie: 

  Poengoversikt:
     Rase:  Totalt:
   Max poeng: 200
1. Synne Meling Nåmdal m/Kali  Border Collie  182,5
2. Ingeborg Johansen m/Contender av Ipso  Rottweiler  176 
3. Kari Aspøy m/Somollis Iggy-Pop  Border Collie  175,5
4. Eline Gjersdal m/Cindy  Border Collie  174,5

 

Klasse 2:

I klasse 2 var det 2 påmeldte ekvipasjer. 1- møtte til start. Av de fremmøtte var det  dessverre ingen som fikk førstepremie: 

 

Klasse 3:

I klasse 3 var det 4 påmeldte ekvipasjer. 4- møtte til start. Av de fremmøtte var det  1 som fikk førstepremie: 

  Poengoversikt:
     Rase:  Totalt:
   Max poeng: 320
1. Janne Høvik m/Majan’s Carmen Sita  Labrador Retriever 280,5 

 

Klasse Elite:

I klasse Elite var det 4 påmeldte ekvipasjer. 4- møtte til start. Av de fremmøtte var det  en som fikk førstepremie: 

  Poengoversikt:
     Rase:  Totalt:
   Max poeng: 320
1. Kari Aspøy m/Vestpolens Athene  Schäferhund  259

Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abonner på nyheter